O nas

Inwestujemy tylko w wybrane, najlepsze lokalizacje,
o największej, udokumentowanej wietrzności w Polsce.

Future A S.A. i Future B S.A. są spółkami akcyjnymi powołanymi w celu inwestowania w energetykę rozproszoną. Celem ich jest dostarczenie kapitału dla projektów budowy wiatraków o mocy 2MW oraz pomnożenie tego kapitału poprzez zyski z produkcji zielonej energii.

Aby przyspieszyć proces pozyskiwania wszelkich dokumentów i pozwoleń zlecamy te pracę najlepszym na rynku fachowcom dającym gwarancję zrealizowania projektu w relatywnie krótkim czasie, maksymalnie do 36 miesięcy od daty podpisania umowy realizacyjnej. Współpracujemy z największymi producentami wiatraków, dającym gwarancję, że otrzymamy od nich najnowocześniejszy i najefektywniejszy produkt – turbinę o najlepszych parametrach.

Metodologia prowadzenia inwestycji pozwala na minimalne zaangażowanie czasowe akcjonariuszy w projekt. Opieramy się o zespół inżynierów (praktyków w branży od 15 lat) oraz prawników zapewniających ochronę techniczną i prawną inwestycji. Inwestujemy tylko w wybrane, najlepsze lokalizacje, o największej, udokumentowanej wietrzności w Polsce.

Piotr Flak

Piotr Flak

Założyciel Future
Prezes Future A S.A.
Prezes Future B S.A.

Marzenia się spełniają, ale trzeba im  trochę pomóc aktywnym działaniem...
 

więcej

Izabela Filipczyk

Izabela Filipczyk

Założyciel Future
Prezes
Future GreenTech Sp.z o.o.

Obserwując dojrzałe rynki europejskie przewidzieliśmy, że przyszłość stanowić będą małe grupy prywatnych inwestorów...

więcej

Nasza siedziba